انعکاس پنست جراحی موجب آتش سوزی در جنگل نور شد

پنجره و دندان دستگاه های فنری پنست جراحی برای نگه داشتن از راه دور ممکن است دندان های کوچکی در انتهای فک ها داشته باشند. چنین ویژگی هایی نیاز به اهرم های ابزار جراحی مانند پنست جراحی است.

نگه داشتن ساختارهای متراکم روی وزن با آرواره های دندانه دار راحت است: پوست، تاندون ها، بافت های همبند. اما عناصر تیز موچین دندانه دار به بافت های ظریف آسیب می رساند، بنابراین از موچین های آناتومیک برای این منظور استفاده می شود.

موچین دندانه دار
انواع دیگری از موچین های طبی وجود دارد. به عنوان مثال، موچین های دندانه دار، که در انتهای شاخه ها دندان ندارند، بلکه دارای نواحی دندانه دار هستند. آنها برای نگه داشتن تاندون ها و سایر ساختارهای متراکم استفاده می شوند. همچنین سوزن و لیگاتور. انواع مختلفی از این ابزار وجود دارد.

رفیق آنها به نوبه خود به مستقیم و منحنی تقسیم می شوند. رایج ترین مورد در جراحی عمومی، موچین های روسی با نوک دندانه دار است.

دارای فنجان های مدور در انتهای بشقاب هاست که اطراف آن میخک های کوچکی قرار گرفته است هنگام جفت گیری فک ها، دندان ها بسته می شوند این برای گرفتن، حفظ سخت افزار ضروری است.

تجهیزات پزشکی
موچین پنجه دار
موچین های فنردار نیز وجود دارد. مشخصه آن این است که اهرم های فنری آنها با سوراخ های مخصوص یا پنجره هایی با اندازه ها و اشکال مختلف ختم می شود. وجود پنجره های اسفنجی در انتهای شاخه ها به شما امکان می دهد به راحتی گاز و سواب پنبه ای، پانسمان را بگیرید و نگه دارید.

برای عمل های جراحی چشم و مغز و اعصاب ضروری است. به ویژه، آنها توسط جراحان مغز و اعصاب هنگام انجام عملیات بر روی مغز مورد استفاده قرار می گیرند.

قابل استفاده در سایر شاخه های پزشکی:

جراحی عمومی؛ گوش و حلق و بینی; زنان و زایمان; زنان و زایمان

موچین پنجره ای طبقه بندی: انواع موچین جراحی عمومی موچین های عمومی موچین های طبی به موچین های جراحی گفته می شود که دارای یک یا چند دندان در انتهای صفحات کار هستند. در حین دستکاری های پزشکی، دندان ها تا حدی به بافت ها نفوذ می کنند و چسبندگی و نگه داشتن قابل اعتماد را فراهم می کنند.