با خرید گیلاس روز به صورت رایگان ۵ کیلو گیلاس هدیه بگیرید

درمانگران عامیانه استفاده از گیلاس روز را به عنوان وسیله ای برای تسکین درد ناشی از نقرس، آرتریت، روماتیسم توصیه می کنند. برای به دست آوردن اثر درمانی، میوه های له شده گیاه را روی پوشش پلاستیکی قرار می دهند و یک کمپرس به مدت 2-3 ساعت روی ناحیه بیمار اعمال می شود.

آب میوه گیلاس پرندگان خاصیت قابض دارد. با این نوشیدنی می توانید از شر اسهال خلاص شوید گیلاس حاوی مواد مغذی است که سوخت و ساز بدن را تسریع کرده و از بروز مشکلات متابولیک جلوگیری می کند.
بر خلاف گیلاس، گیلاس در افرادی که از زخم اثنی عشر یا معده، ورم معده رنج می برند، باعث سوزش سر دل نمی شود.

آب گیلاس برای درمان کولیت اسپاستیک – التهاب بافت های روده بزرگ، همراه با اسپاسم استفاده می شود. برای اهداف درمانی، 3 قاشق غذاخوری مصرف کنید. قاشق از این نوشیدنی در روز.

ویتامین‌های B و سایر مواد مغذی موجود در توت‌های گیلاس پرنده، خطر اختلال در عملکرد سیستم عصبی را کاهش می‌دهند.

افرادی که به طور مرتب میوه های این گیاه را در منوی غذایی خود قرار می دهند استرس و آشفتگی های روانی-عاطفی را راحت تر تحمل می کنند، به ندرت با تظاهرات افسردگی و بی خوابی مواجه می شوند.

گیلاس حاوی مواد مغذی است که تولید کلاژن را در بدن فعال می کند. مصرف منظم این توت ها به بهبود وضعیت پوست و کاهش خطر ابتلا به بافت همبند و بیماری های مفصلی کمک می کند.

گیلاس به تسکین علائم ناخوشایند پسوریازیس و اگزما کمک می کند. پوره توت له شده را به مدت 20 دقیقه روی ناحیه آسیب دیده بدن مالیده و سپس شسته می شود. این روش هر 12 ساعت یک بار تکرار می شود.

گیلاس پرندگان حاوی ترکیباتی با خواص ضد التهابی و ضد درد است. بنابراین غذاهای تهیه شده از میوه های این گیاه برای افرادی که از بیماری های التهابی اندام های داخلی رنج می برند مفید است.

گیلاس سرشار از پلی فنول است که قوی ترین ترکیبات آنتی اکسیدانی با منشاء گیاهی است. مطالعات نشان می دهد که با ورود منظم آنها به بدن خطر ابتلا به نئوپلاسم های سرطانی را کاهش می دهد و روند پیری را کند می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.