دفتر عرش که باعث دستگیری زندانی شد

این دفتر عرش است که کاغذ کارکنان روی آن کشیده می شود و برای مطالعه موسیقی استفاده می شود. برخی از نوت بوک ها دارای خطوطی برای نوشتن در پایین هستند.

از آنجایی که خود برگه موسیقی به سختی با سایر نوت بوک ها جایگزین می شود، نه تنها دانش آموزان ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان، بلکه حتی کارمندان رشته ها و صنایع نیز گاهی از آن استفاده می کنند. با این حال، موارد زیادی وجود دارد که در آن افراد عادی پس از فارغ التحصیلی از مدرسه چیزی برای دیدن در زندگی خود ندارند.

این دفترچه یادداشتی است که به منظور ثبت خاطرات و برنامه های روزانه ساخته شده است و اشکال مختلفی از جمله خاطرات تصویری برای دانش آموزان مقطع ابتدایی، دفتر خاطرات فانتزی، برنامه ریزی ماهانه، هفتگی و روزانه وجود دارد.

اغلب برای ضبط برنامه دفتر کارمندان اداری استفاده می شود، اما در دهه 1990، تزئین دفتر خاطرات (dakku) در بین نوجوانان رایج شد و به یک فرهنگ تبدیل شد. به مورد توجه کنید.

یادداشت

نادرست با رایج شدن یادداشت پاسخ نادرست، دفترچه هایی که با قاب یادداشت های پاسخ نادرست چاپ شده اند ساخته می شوند. فرمی که معمولاً در آن فضایی وجود دارد که می توان یک مسئله را ترسیم یا برش داد و چسباند و در زیر یا کنار آن یک فضای خط کشی برای تفسیر یا نوشتن وجود دارد.

دفترچه یادداشت

با جلد گالینگور به معنای واقعی کلمه دفتری است که در یک جلد ضخیم صحافی شده است. در اصل، بسیاری از کتاب ها با جلد گالینگور ساخته می شدند، بنابراین من دفترهای زیادی را با حسی شبیه به کتاب طراحی و ساختم. بیشتر موارد به عنوان تکیه گاه طراحی استفاده می شد، بنابراین خالی گذاشتن خاتم رایج بود، اما اخیراً طرح های خاتم بسیار متنوع است.

[1] کامپیوترهای نوت بوک اغلب کوتاه شده و نوت بوک نامیده می شوند، بنابراین سردرگمی وجود دارد. با این حال، در دنیای انگلیسی زبان، رایانه های نوت بوک اغلب به عنوان لپ تاپ شناخته می شوند، بنابراین جای گیج شدن وجود ندارد.

[2] گاهی اوقات به عنوان یادداشت نامیده می شود.

[3] علاوه بر این ، درختان مورد استفاده برای خمیر کاغذ نمی توانند در کره رشد کنند. با تشکر از این، مواد اولیه 100٪ وارداتی است، و شرکای واردات کشورهای بسیار ثروتمندی مانند نروژ و کانادا هستند، بنابراین قیمت خمیر بسیار گران است!

[4] داخل کاتالوگ، گارانتی و برچسب هایی برای چسباندن روی سطح وجود دارد.

[5] صحافی و فروش کاغذ A4 به عنوان یک دفترچه طبیعی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.