سایبان دو درب | ساخت سایبان متناسب با سفارش شما

سایبان دو درب یکی از جمله تولیدات جدید شرکت های تولید کننده انواع سایبان ها می باشند که توانسته اند این محصول را با کیفیت بالا چه به صورت دستی و برقی تولید نمایند. 

سایبان ها ابزار های هستند که در ابعاد و اشکال مختلفی تولید می شوند و منطقه زیادی را تحت پوشش خود قرار می دهند. یکی از این محل های بیان شده حیاط محل های مسکونی و یا اداری است. 

سایبان حیاط منزل بسیار مناسب برای ساختمان های است که دارای فضای اندک هستند و به صورت سایبان برقی و دستی تولید می گردند. قیمت سایبان پارکینگ خودرو با توجه به جنس سازه، نوع پارچه، ابعاد و … متغییر می باشد. و شما می توانید برای مطلع شدن از قیمت سایبان خودرو به صورت بروز به نمایندگی ها و مراکز فروش در سرتاسر کشور مراجعه نماید.


سایبان دو درب | ساخت سایبان متناسب با سفارش شما

انواع سایبان موجود در بازار

انواع سایبان موجود در بازارسایبان ها در کل دارای دو دسته می باشند که عبارتند از:

 • سایبان های دستی 
 • سایبان های برقی

سایبان های دستی از جمله سایبان های هستند که برای باز و بسته شدن به صورت مکانیکی و به وسیله دست باز و بسته می گردند.

سایبان های برقی از جمله سایبان های هستند که دارای یک موتور توبلار می باشند و باز و بسته کردن آن ها به وسیله ریموت انجام می گیرد.

سایبان ها چه برقی و چه دستی در محل های متفاوتی نصب می شوند که هر کدام از آن ها با توجه به محل بکار برده شده دارای ویژگی های متفاوتی می باشند. 

سایبان ها علاوه بر نحوه باز و بسته شدن خود با توجه به ویژگی های و محل نصب که دارند به گروه های مختلفی تقسیم می گردند که عبارتند از:

 • سایبان های چتری
 • سایبان مغازه
 • سایبان بالکن
 • سایبان پارکینگ
 • سایبان استخر

پخش عمده سایبان دو درب

پخش عمده سایبان دو دربمراکز و نمایندگی های معتبر در سرتاسر کشور به پخش و فروش عمده سایبان دو درب ارزان و به قیمت کارخانه می پردازد.  فروش انواع سایبان دو درب در این مراکز درجه یک و با کیفیت بالا و به دلیل حذف واسطه ها با قیمت مناسب عرضه می گردند و شما با خرید از این مراکز می توانید از خدمان و تخفیفات آن ها استفاده کنید.

 قیمت سایبان دو درب دست دوم کم تر از نو آن می باشد و با هزینه کم تر می توانید سایبان دو درب دسته دوم خریداری نماید. اما هنگام خرید دقت داشته باشید که کاملا سالم و بدون هیچ گونه مشکل باشد تا بتواند سالیان سال برایتان کار کند.

یکی از سایبان های عرضه شده در این مراکز سایبان دو درب می باشد که چه استفاده ای دارد و مزیت آن نسبت به سایر سایبان ها چه است که در ادامه توضیح خواهیم داد.

سایبان دو درب ارزان عرضه شده در این مراکز که به قیمت کارخانه تولیدی می باشد در محیط های باز مانند رستوران ها، استخر، پارکینگ و … می باشد. این سایبان ها دارای دو موتور مجزا با لوله و پارچه مجزا که مطابق استانداردهای اروپا تهیه و تولید گشدته است عرضه می گردد. سایبان دو درب جمع شونده به دلیل داشتن پایه متغییر می توانید به راحتی ارتفاع آن را متناسب به خواسته شما تنظیم نمود. 

این سایبان ها دارای مزیت های فراوانی است که عبارتند از:

 1. جنس تمام قطعات بکار برده شده در سازه از آلومینیوم فابریک 
 2. بکار بردن زنجیر های قوی برای مستحکم کردن بازو های سایبان
 3. بدون هیچ گونه صدا و آرام باز شدن
 4. بکار بدن موتور با کیفیت بالا


تولید کنندگان برتر سایبان در جهان

تولید کنندگان برتر سایبان در جهانشما هنگامی که برای خرید سایبان به مراکز و نمایندگی های معتبر مراجعه می نماید با انواع اصطلاحات درباره این محصولات مواجه می شوید و شما می توانید به راحتی از کارشناسان و مسئولین فروش در مورد هر کدام از اصطلاح بیان شده از آن ها که متوجه معنی آن نمی شوید سوال بپرسید تا آن ها شما را با توضیح دادن معنی آن راهنمایی رسانند. و بتوانید با اطلاعات کامل محصول مورد نیاز خود را انتخاب نماید. 

تولید کنندگان برتر در سرتاسر دنیا روز به روز به تنوع محصولات خود می افزایند و امکانات سایبان ها را برای تامین آسودگی هر چه بیشتر خریداران افزایش می دهند. 

سایبان های برقی که امروزه تولید می شوند می توان گفت دارای دوام ، کیفیت و امکانات بیشتری نسبت به گذشته را دارا می باشند.

تهیه آنلاین سایبان دو درب

تهیه آنلاین سایبان دو دربامروزه به دلیل مشغله کاری بسیار زیادی که افراد دارند باعث شده است بسیاری از افراد برای تهیه محصولات مورد نیاز خود وقت و زمان کافی نداشته باشند که بتوانند در مغازه ها برای یافتن آن ها جستجو نمایند به همین منظور محصولات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین از طریق فروشگاه های اینترنتی تهیه می نمایند. 

این قاعده از محصولاتی چون سایبان ها نیز مستثنی نمی باشد و شما می توانید انواع سایبان برای ساختمان خود تهیه نماید. شما در هر موقع از شبانه روز می توانید با چند کلیک ساده محصول خود را انتخاب نموده و خریداری نماید تا در کمترین زمان ممکن محصول به دست شما برسد. 

سایبان کرکره ای عرضه شده در این فروشگاه های اینترنتی نمونه ای از این سایبان ها می باشند که مانند درب های کرکره ای باز و بسته می گردند. از مهم ترین ویژگی قابل ذکر این کرکره ها این است  تابش نور خورشید بر روی آن ها تاثیر نمی گذارد.

عرضه مستقیم سایبان از کارخانه

عرضه مستقیم سایبان از کارخانهسایبان های پنجره در واقع می توان گفت یکی از انواع سایبان ها بشمار می روند که بمنظور نمای خانه مورد استفاده قرار می گیرند. تفاوت عمده این سایبان ها این است که از بافت و مواد مختلفی ساخته شده اند. و هر کدام از آن ها با توجه به هدف خاصی استفاده می گردند. بعضی از سایبان های پنجره بمنظور مقاومت در برابر شرایط جوی مانند باد و باران استفاده می شود و برخی دیگر بمنظور جلوگیری از هوای سرد استفاده می شوند و همچنین برخی دیگر از این سایبان های پنجره به منظور جلوگیری از اشعه و تابش نور خورشید استفاده می گردند. 

سایبان پنجره یاا به اصطلاح بارانگیر پنجره در موارد بسیاری استفاده می گردد که عبارتند از:

 • قابل نصب در بالای پنجره ساختمان
 • قابل نصب بر روی کنتور برق، گاز و تاسیسات
 • قابل نصب دوطرفه بر روی درب حیاط
 • قابل نصب بر روی جلوی تراس

بارانگیر های پنجره دارای مزیت های فراوانی نسبت به سایر محصولات مشابه خود در بازار دارند که عبارتند از:

 • تنوع رنگ
 • قابلیت تنظیم کردن آن ها
 • ماندگاری و دوام بالا
 • حمل و نقل سریع و آسان
 • قابلیت عبور دادن نور به میزان دلخواه

راهنمای خرید سایبان دو درب با کیفیت

راهنمای خرید سایبان دو درب با کیفیتاگر شما از جمله از افرادی هستید که قصد خرید سایبان دو درب با کیفیت و یا سایر سایبان ها برای ساختمان خود هستید باید به نکاتی توجه داشته باشید که در ادامه به اختصار بیان خواهیم نمود:

 • جنس سایبان انتخابی باید مناسب محلی باشد که قصد نصب آن را دارید.
 • دارای یراق مناسب باشد.
 • سایبان را با توجه به کاربردی که دارد انتخاب نماید
 • سایبان را از یک شرکت معتبر خریداری نماید و بخواهید آن را نصب نمایند
 • قیمت سایبان

سایبان بازویی همانطور که از نامشان پیدا می باشد دارای دو یا چند بازو در اطراف خود هستند که به وسیله یراق ماند لولا به بدنه اصلی سایبان متصل شده اند و امکان باز و بسته شدن را برای شما فراهم می آورند. این سایبان ها معولا به عنوان سایبان مغازه ها مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت سایبان بازویی نیز بستگی به عواملی چون جنس سازه، ابعاد، نوع مکانیزم و … دارد.

فروشگاه های سایبان ارزان قیمت در کشور

فروشگاه های سایبان ارزان قیمت در کشوردر کشور ایران شرکت های تولید کننده بسیاری در زمینه تولید انواع سایبان ها فعالیت می کنند و توانسته اند روز به روز به کیفیت و تنوع محصولات خود بیافزایند به همین منظور شما می توانید با مراجعه به مراکز و نمایندگی های معتبر در کل کشور قیمت انواع سایه بان مطلع گردید. سایبان های فایبرگلاس در واقع محصول جدید عرضه شده توسط شرکت های تولید کننده می باشد که شما می توانید هنگام مراجعه به مراکز بیان شده قیمت سایبان فایبرگلاس و مزایای و کاربرد آن ها را متناسب به محیط مورد نظر خود از کارشناسان و مسئولین فروش در این مراکز مطلع گردید.

سایبان های فایبرگلاس در واقع می توان گفت می تواند جایگزین سبک تری به جای آلومینیوم یا فولاد باشد. هنگام ساخت ورقه های فایبرگلاس مواد اولیه آن ها با رنگ مخلوط می گردند بنابراین شما دیگر نیازی ندارید که آن ها را رنگ آمیزی نماید اما اگر بعد از مدتی از رنگ آن ها خسته شدید به دلیل قابلیت رنگپذیری که دارد می توانید آن ها را رنگ آمیزی کنید. 

سایبان های فایبرگلاس می توانند دارای کمی سفافیت یا متخلل باشند. سایبان های کمی شفاف امکان عبور مقداری نور را می دهند.

کارخانه تولید بهترین مدل های سایبان دو درب

کارخانه تولید بهترین مدل های سایبان دو دربیکی از جمله موارد استفاده در سایبان برزنتی دو درب به دلیل این که در بیشتر در محیط های باز، محیط های گردشی، محیط های کاری و ساختمان مسکونی قرار می گیرند باید از مواد اولیه خوب ساخته شده باشند. 

ضد آب بودن و عدم نفوذ پذیری آب توسط پارچه سایبان ها می توان گفت یکی از جمله پارامتر های اساسی در انتخاب یک سایبان می باشد.

بنابراین کارخانه ها تمام تلاش خود را می کنند تا بتوانند با استفاده از مواد با کیفیت بهترین محصول را متناسب با خواسته مشتری تولید نماید تا مشتری از انتخاب خود راضی و اطمینان کامل داشته باشند. 

سایبان های دو درب در بسیاری هم به صورت مکانیکی و هم به صورت دستی توسط کارخانه ها تولید می گردند. همچنین می توان گفت سایبان های دو درب دارای کاور های مخصوصی هستند تا بتوانید در مواقعی که از آن ها استفاده نمی کنید بپوشانید تا از سازه و پارچه محافظت نماید.

بزرگترین واردکننده برندهای معتبر سایبان به کشور

بزرگترین واردکننده برندهای معتبر سایبان به کشورامروزه در داخل کشور ایران شرکت های بسیاری در زمینه تولید سایبان فعالیت می کنند و توانسته اند با تولید محصولات مرغوب علاه بر تامینن نیاز مشتریان خود به خارج کشور نیز صادر نمایند اما باز هم کالا های وارداتی در کشور وجود دارد اما می توان گفت قیمت کالا های وارداتی نسبت به کالا های داخلی قیمت بالاتری دارد و مردم ترجیح می دهند کال های داخلی با قیمت مناسب و همراه ضمانت خریداری نمایند.

سایبان چتری قابل حمل در سایز و اندازه مختلف در کاربرد های متفاوتی در بازار برای فروش عرضه می گردد یکی از جمله تولیدات این شرکت ها می باشد، سایبان های چتری دارای ساختار متفاوتی می باشند و همچنین آلیاژ بکار برده شده برای ساخت سازه چتر ها از جنس فولاد، آلومینیوم رنگ شده در کوره می باشد. 

صادرکننده انواع سایبان باکیفیت

صادرکننده انواع سایبان باکیفیت کشور های ایران همانطور که بیان شد محصولات با کیفیت تولیدی خود را برای رونق بخشیدن و ارز آوری به کشور های دیگر صادر می نمایند از جمله کشور های صارد کننده می توان به کشور های حوضه خلیج فارس، ترکیه، عراق  و … اشاره داشت. در واقع صادرات قلب تپنده هر کسب و کار می باشد که باید در هر کسب و کاری صادرات انجام گیرد.

از جمله سایبان های صادراتی می توان سایبان فول باکس اشاره داشت. این نوع سایبان ها چارچوب و باکس سایبان به طور کامل ثابت می باشند و هنگامی که قصد حرکت آن ها را دارید کل چارچوب حرکت می کند. در واقع می توان گفت این سایبان دارای یک چارچوب یکپارچه می باشد که با هم بالا و پایین می روند.

فروشندگان سایبان دو درب به قیمت عمده

فروشندگان سایبان دو درب به قیمت عمدهشاید شما از آن دسته افرادی باشید که اموزش ساخت سایبان دو درب را آموخته باشید و تمام تجهیزات و ابزار های مورد نیاز برای ساخت آن را تهیه نموده اید تا بتوانید با هرینه کم سایبان دو درب منزل خود را با وسایلی که در منزل دارید تهیه نماید. 

امامی توان گفت سایبان دو درب تولید شده در کارخانه ها به دلیل این که از مواد با کیفیت تولید شده و همچنین با استفاده از دانش کارشناسان و دستگاه های پیشرفته تولید شده اند دارای دوام بیشتر و قابلیت های بیشتری نسبت به آن نچیزی که خودمان تهیه می کنیم تولید شده اند. 

شما می توانید برای این که سایبان دو درب مورد نیاز خود را به قیمت عمده خریداری نماید به مراکز فروش و نمایندگی های عرضه مستقیم این محصول مراجعه نماید تا بتوانید آن ها را با قیمت مناسب و به قیمت درب کارخانه تهیه نماید.

نکات مهم در انتخاب سایبان مناسب

نکات مهم در انتخاب سایبان مناسبهمانطور که در انتخاب سایبان مناسب باید دقت بسیاری داشته باشیم باید نصب آن نیز مورد توجه خود قرار دهیم و برایمان مهم باشد. چرا که هر چه نصاب سایبان از مهارت بیشتری برخوردار باشد باعث می شود نتیجه کار بهتر به چشم بیاید و می توان اطمینان کامل را داشته باشید که سایبان نصب شده توسط آن در شرایط مختلف عملکرد درست و مناسبی دارد.

پس همانقدر که انتخاب سایبان برایتان مهم است نصاب آن نیز باید برای شما مهم باشد. 

فروش سایبان چتری در اصفهان به دلیل نوع کاربردی که در این استان دارد بسیار زیاد می باشد. چرا که این استان از جمله استان های توریستی کشور می باشد که در آن باغات، کافه ها و رستوران های بسیاری در انواع مناطق گردشگری آن وجود دارد. پس می توان گفت یکی مهم ترین انتخاب سایبان کاربرد ان نیز می باشد که باید به آن توجه بسیار کرد.