سرامیک ضد اسید گلدیس که موجب مرگ سنگ کار شد

اگر سرامیک ضد اسید گلدیس اغلب برای تکمیل اماکن مسکونی بر اساس ظاهر آنها – رنگ، وجود یا عدم وجود الگوهای روی سطح، اندازه، بافت انتخاب می شوند، سپس برای مکان های عمومی مواد با توجه به ویژگی های کاملاً متفاوت – عملیاتی انتخاب می شوند. به خصوص در مورد کفپوش.

هنگام انتخاب مواد سرامیکی برای کفپوش یک ساختمان عمومی، اول از همه باید در نظر داشت که چه بار روزانه روی پوشش کف انتظار می رود (کف یک گاراژ یا تعمیرگاه اتومبیل می تواند وزن بسیار بیشتری نسبت به کف یک جواهر فروشی تحمل کند).

علاوه بر این، باید از قبل مشخص شود که آیا احتمال قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی تهاجمی سرامیک، دمای پایین یا بالا، رطوبت بالا و سایر عوامل خارجی نامطلوب وجود دارد یا خیر.

به عنوان مثال، در اتاق های بزرگ گرم نشده، فقط باید از سرامیک های مخصوص کف، مقاوم در برابر سرما، برای انبارها و گاراژها – ضخامت (حداقل 14 میلی متر) و کاشی های ناهموار و در آزمایشگاه های شیمیایی – سرامیک های مقاوم در برابر اثرات شیمیایی و ضد شیمیایی استفاده شود.

سر خوردن در آن مکان هایی که جریان زیادی از مردم وجود دارد (مراکز خرید، راهروها و دهلیزهای سازمان های عمومی، دفاتر بزرگ)، سرامیک ها با حاشیه ایمنی بالایی برای سنگ زنی گذاشته می شود. علاوه بر این، تمیز کردن آن باید آسان باشد.

سرامیک

کفپوش های سرامیکی در دوش ها، توالت ها، استخرها و حمام ها مشمول الزامات خاصی هستند – آنها نباید لیز بخورند و در برابر هر گونه مواد شوینده و پاک کننده مقاوم باشند.

در موسسات پذیرایی، سرامیک های کف به طور جداگانه برای سالن و برای آشپزخانه انتخاب می شود. در یک اتاق، می تواند سنگ، چوب یا فرش را تقلید کند و خشن و بافت داشته باشد. برای آشپزخانه، چنین ناهمواری به مشکلات با مشکلات تبدیل می شود، جاده در اینجا با این اثر هجومی باعث عمیق تر شدن میکسی صاف بو می شود.

کاربرد سرامیک برای چوگان و تاسیسات علمی، تمیز کردن شلوغ نیست، نه تنها در توالت. این ماده برای استفاده در اتاق هایی با کودکان ایده آل است – ضد حساسیت، بادوام، مراقبت آسان و بهداشتی است.

آخرین ویژگی بسیار مهم است – سرامیک های سرامیکی یا سنگ چینی به سرعت و به راحتی تمیز می شوند، خاک عملا روی آنها جمع نمی شود. علاوه بر این، مواد سازگار با محیط زیست و ظاهر بسیار جذاب است.