شخصی که با خوردن ورق گالوانیزه دست دوم اصفهان زنده است!

METINVEST یک ورق گالوانیزه دست دوم اصفهان با ضخامت 0.4-2.0 میلی متر و عرض تا 1250 میلی متر را برای فعالیت های ساختمانی و ساخت مهندسی ارائه می دهد. ورق های گالوانیزه مطابق با الزامات استانداردهای اصلی جهانی (ASTM A653/A653M، EN 10346، GOST R 52246، GOST 14918 و غیره) عرضه می شوند.

خرید ورق گالوانیزه از طریق شبکه بازاریابی بین المللی متین وست که شامل 38 بخش توزیع در آسیا، اروپا، آمریکا و آفریقا و 16 خدمات مشتری در اوکراین و همچنین از توزیع کنندگان مجاز می باشد امکان پذیر است.
گالوانیزه چیست؟
گالوانیزه کردن فرآیند اعمال پوشش محافظ روی روی فولاد یا آهن به منظور جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی زودرس است. طرفداران فولاد گالوانیزه، که ممکن است از آن برای ساخت یا تعمیر سازه های فولادی استفاده کنند، به دلیل خواص ویژه آن، از هزینه های کمتری برای نگهداری و تعمیر بهره مند می شوند.

گالوانیزه

گالوانیزه محافظت در برابر خوردگی ، دوام در شرایط سخت، طول عمر طولانی ، تطبیق پذیری، در دسترس بودن و پایداری را فراهم می کند . بدون محافظت، فولاد به دلیل شرایط جوی در طول زمان زنگ می‌زند. درجه زنگ زدگی بستگی به محیطی دارد که محصول در آن قرار دارد.

زنگ یک اکسید آهن است (معمولاً یک اکسید قرمز) که از واکنش احیا و اکسیداسیون آهن و اکسیژن در حضور آب یا رطوبت هوا تشکیل می شود.
روش های محافظتی مانند رنگ آمیزی یا پوشش پلاستیکی وجود دارد، اما این روش ها دارای اشکالاتی هستند.

هنگامی که آسیب ببیند، بخش‌هایی از فولاد زنگ‌زده می‌شود و پوشش محافظ از بین می‌رود و این نوع محافظ‌ها را دوام نمی‌آورد و قابل اعتماد نیست (همیشه نیاز به نگهداری مداوم دارد).

یکی از بهترین روش‌های محافظت از مصالح فولادی در برابر خوردگی، گالوانیزه کردن گرم است. با گالوانیزه گرم، تمام سطوح مواد به روی مذاب آغشته شده و کاملاً با آن پوشانده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.