کوله پشتی برای کتاب دانش آموزان و کمردرد

لازم به ذکر است کوله پشتی برزنتی برای بسیاری از افراد یک اصل اساسی است: متخصصان شاغل، مسافران، کوهنوردان و مهمتر از همه، دانشجویان.

در حالی که ایده بستن وسایل به پشت قدیمی‌تر از آن چیزی است که می‌توانیم بگوییم، کوله‌پشتی مدرن دانش‌آموزی کاملاً جوان است -فقط حدود 44 سال سن دارد و در مدت زمان کوتاهی مدها و تغییرات جدید زیادی را به خود دیده است.

از بندهای چرمی گرفته تا بسته‌های JanSport، در اینجا نگاهی به نحوه حمل کتاب‌های دانش‌آموزان در طول سال‌ها می‌اندازیم:

اولین کوله پشتی زنانه کتاب‌های دانش‌آموزان اصلاً شبیه بسته نبودند، بلکه بند چرمی یا پارچه‌ای (در اصل یک کمربند) بودند که دور دسته‌ای از کتاب‌ها بسته می‌شد تا حمل آن‌ها آسان‌تر شود.

تسمه‌ها برای چندین دهه مورد استفاده قرار گرفتند (بینندگان سریال The Get Down نتفلیکس که در دهه 1970 اتفاق می‌افتد، ممکن است متوجه شده باشند که ازکیل کتاب‌هایش را با بند کتاب به مدرسه می‌برد)، اما در نهایت از مد افتادند.

در سال 1938، زمانی که کوله پشتی لپ تاپ مردانه  را اختراع کرد، کوله پشتی ها هنوز عمدتاً برای پیاده روی، کمپینگ و تفریحات کوهستانی مورد استفاده قرار می گرفتند.

بین دهه‌های 1930 و 1960، برخی از بچه‌ها برای رفت و آمد به مدرسه از کیف‌های برزنتی یا چرمی با یک بند، کیف‌های مینیاتوری که معمولاً به آنها کوله می‌گفتند، استفاده می‌کردند.

برخی از دانش‌آموزان را می‌توان دید که کوله پشتی دخترانه اسپرت تحصیلی خود را در کیف‌های چرمی مربعی، که با سگک بسته شده بودند، به پشت حمل می‌کردند.

 • منابع:
  1. A Brief History of the Modern Backpack
 • تبلیغات: 
  1. اثرات کوچک قهوه بر سلامت فردی می‌تواند در مقیاس جمعیتی مهم باشد
  2. چگونه می‌توان یک دفتر کار کارآمد در خانه داشت؟
  3. در کوتاه ترین زمان با فروش 5 کالا به سود خوب برسید!
  4. ساده ترین روش برای میلیونر شدن!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.